Rozhodnutí zabíjet přehled

Rozhodnutí zabíjet https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144396/rozhodnuti-zabijet-144396.jpg 4 2 2

Velmi nezvykle se rozhodne Pavel Mestek řešit své finanční problémy, když se rozhodne najít si práci jako nájemný vrah. Myslí si, že zabít někoho cizího a vydělat balík peněz nemůže být tak složité a on pak bude zase žít normálně. Netuší jak je to těžké vzít někomu život a co to znamená jednou vykročit na šikmou plochu zločinu. Kriminalisté Petr Saxl a Josef Krejdl se svými kolegy řeší kromě dalších případů i možnost, že se v Praze objevil nájemný zabiják. Zprvu se zdá, že se jedná jen o hloupý žert, to když se najdou inzeráty s nabídkou na odstranění osob, jenže pak je poblíž Staroměstského náměstí nalezen zastřelený muž a na nich je najít vraha. Jejich kolegové současně řeší případ zavražděné ženy, nalezené v Petřínském parku. V tom jim zase pomáhá psycholožka, Saxlova partnerka Radka. Příběh se odehrává v ulicích Prahy, ale i mimo ni. Nahlédne do mysli toho, kdo se rozhodl stát se zločincem a do pracovního i soukromého života policistů, kteří po něm pátrají. Prostě typická česká detektivka. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozhodnutí zabíjet. Přihlašte se a napište ho.

Tomas2204
06.01.2013 5 z 5

Kniha je super napínavá až do konce. Jakmile jsem začal číst musel jsem číst až do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozhodnutí zabíjet v seznamech

Vladimír Samiec