Vo víre minulosti přehled

Vo víre minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345531/bmid_burka-2-vo-vire-minulosti-Dha-345531.jpg 4 68 68

Rozděleni časem / Búrka série

< 2. díl

Jackson Meyer dokáže cestovať časom. Zmenil minulosť a zachránil život svojej životnej láske Holly. Stal sa agentom tajnej divízie CIA nazývanej Búrka. Jackson a jeho kolegovia sa dostanú pod paľbu nepriateľskej divízie CIA Oko. Jackson zisťuje, že svet okolo neho sa zmenil. Niekto vie o jeho vzťahu s Holly vymazanom z minulosti a chce to maximálne využiť. Ich životy sú opäť v ohrození...... celý text

Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Vortex , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vo víre minulosti. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
10.07.2023 4 z 5

Tak to byly zvraty, přímo nečekané. Druhý díl se mi líbil o něco více než první. Jen mě mrzí, že autorka nenapsala třetí, když byla avízovaná na obálce trilogie. A mám strach, že vzhledem k časové prodlevě asi nenapíše, což je škoda, protože, jak se říká, partie je krásně rozehrána a chtělo by to nějaké završení, které by si čtenář zasloužil. Tak mi nezbývá, než čekat.

diana322
25.02.2019 5 z 5

Asi se budu lišit od ostatních, ale mně se tento díl líbil více než první. V prvním díle jsem už ke konci nevěděla kdo co ví, a kdo si co pamatuje. Tentokrát jsem se v Jacksonových skocích daleko více orientovala. Bavily mě i nové postavy, a celkově myslím, že děj měl rychlejší spád. Opravdu mě mrzí, že poslední díl není přeložen do češtiny.

janebeauty9860
14.08.2018 3 z 5

Četla jsem jedním dechem, i když občas to bylo velmi zamotané a v ději jsem se ztrácela. Ráda bych si přečetla i poslední díl, nemám ráda otevřené konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vo víre minulosti v seznamech

v dalších seznamech1x

cestování časem