Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi přehled

Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489241/bmid_ridic-sanitky-johnny-depp-a-tajemst-lD7-489241.jpg 3 18 18

Mají afričtí vojenští vůdci Twitter? Jak dopadne odvetný závod mezi želvou a zajícem? A proč se Johnny Depp zabil? Úsměvná, provokativní, romantická i lehce absurdní povídková sbírka herce a komika B. J. Novaka, která se šest týdnů držela na žebříčku bestsellerů New York Times, nabízí odpověď nejen na tyto otázky. Novakovy texty spojuje nadsázka a smysl pro humor, ale také schopnost vystihnout zvláštnosti lidské (a také zvířecí či robotické) povahy.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

One More Thing , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi. Přihlašte se a napište ho.

EliskaD
21.02.2024 1 z 5

Zbytečná kniha, zbytečně strávený čas. Nepobavilo, nerozptýlilo, nepoučilo, nic nedalo. Nic.

Booky84
27.01.2022 3 z 5

Příjemné povídkové čtení. Vzhledem k počtu povídek si jistě každý najde nějakou, co se mu bude líbit. Čteno jako ekniha vždy několik povídek před spaním.

bouncer
22.01.2022 3 z 5

Hezky se to čte. Některé povídky jsou fajn, jiné zajímavé, některé zbytečné. Ale tak už to u povídkových knížek bývá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi v seznamech