Smrt prokletých přehled

Smrt prokletých https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357410/mid_smrt-prokletych-D33-357410.png 3 53 53

René Juhász série

Obyvatelé horské vsi Terovce žijí po staletí podle vlastních pravidel. Vše se ale změní během oslav letního slunovratu, kdy zaživa uhoří sestra místního podnikatele. Mrtvých těl stále přibývá a stopy vedou až k pohanskému spolku, který je propojený s představiteli vysoké politiky. Případ řeší René Juhász, neprůbojný policista s výrazně zrzavými vlasy, který musí bojovat s vrahem, nevraživostí kolegů i vlastním strachem.... celý text

Detektivky, krimi Literatura slovenská
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Smrť prekliatych

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt prokletých. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
09.10.2021 4 z 5

Musím se přiklonit k těm čtenářům, kterým se kniha spíše zamlouvala. Téma knihy mě zaujalo a líbil se mi netypický hrdina zakřiknutý policista René se svými strachy. Někdy mi ho až bylo líto, ačkoliv některé jeho vlastnosti byly až protivné. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo stojí za vraždami v horské vesničce.

caldap
10.11.2019 3 z 5

Téma starodávné rituály a vraždy velmi zajímavé čtení, ale hlavní hrdina mi chvílemi připadal až odpudivý a jeho myšlenkový pochod jsem někdy nepochopila.

cukrovka
26.07.2019 3 z 5

Dost dlouho mi trvalo než jsem se začetla. Zápletka mi přišla zajímavá, ale hlavní hrdina mě nenadchl. Přeci jen si kriminalistu představuji jinak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt prokletých v seznamech

Katarína Holetzová