Rekonstrukce domu od A do Z přehled

Rekonstrukce domu od A do Z https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454374/rekonstrukce-domu-od-a-do-zbzIhCw-Xwv-.jpg 5 1 1

V knize kolektivu autorů, převážně architektů zpracoval Petr Říha část, pojednávající o rekonstrukci zahrady. Je zde vyzvednuta hodnota věkovitých stromů, polokeřů, keřů a dalších rostlin, jejich úprava a citlivé včlenění do zahrady. Zdůrazňuje často dělanou chybu, při které se původní zeleň zcela likviduje a zahrada zakládá znovu, aniž je zohledněn fakt, že původně založená zahrada se k původnímu domu mohla hodit lépe, než nově budovaná - moderní.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rekonstrukce domu od A do Z. Přihlašte se a napište ho.

Kubakubakuba
04.06.2021

Kniha nic moc, co tři strany je celá strana reklama na nějakou firmu. Samotné povídání jsou napsané stylem článků na internetu = hromada prázdných keců a pouček, které jsou ale v praxi k ničemu. Často se kniha zaplétá do odborných termínů, které ale nijak nespecifikuje ani nerozvádí. Člověk se dozví že tenhle druh má tenhle poddruh a ten má takovouhled vlastnost. Existuje však podobný, který má jinou vlastnost.. Ted následuje jedna věta ze středoškolské učebnice chemie a nějaký další text na předchozí nenavazující. Chápu, že shrnout tak obsáhlá témata do jedné knihy je velice těžké, ale moc dobře nechápu, proč tahle kniha potom vlastně vyšla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rekonstrukce domu od A do Z v seznamech