Quantum Break - Nulový stav přehled

Quantum Break - Nulový stav https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338672/bmid_quantum-break-nulovy-stav-RM9-338672.jpg 3 22 22

ZABIJÁK ČÍSLO JEDNA JE ČAS... Jack Joyce se šest let snažil uniknout – uniknout svému životu, uniknout času, uniknout šílenství svého bratra Willa. Ale když se nakonec vrátí domů, ukáže se, že jeho bratr zas tak šílený není. Will zkonstruoval stroj času, který má potenciál zachránit lidstvo. Válka? Dá se jí předejít. Přírodní katastrofy? Dají se zastavit. Je tu jen jeden malý problém... jeho stroj zároveň způsobí konec času, jak jej známe. Jack má jen jednu šanci vrátit čas zpátky, opravit, co se porouchalo, zachránit svět.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Baronet

Quantum Break: Zero State , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Quantum Break - Nulový stav. Přihlašte se a napište ho.

Charley
20.05.2023 3 z 5

Popravdě začíst se do této knížky bylo opravdu náročné. Hodně jsem se ztrácela a cítila jsem se jako kdybych měla problém s pozorností. Zejména ze začátku byla kniha velice chaotická, kdy byl problém se stát součástí příběhu. Ale nevzdala jsem to a poslední 1/3 knihy byla dobrá. Děj jsem konečně stíhala a orientovala jsem se, dokonce jsem si poslední kapitoly užívala.
Námět knihy velice zajímavý.

punkgirl97
14.12.2021 3 z 5

Tak, kde mám začít? Zhruba dvě třetiny knihy byl jeden velký zmatek. Jakmile jsem si myslela, že to konečně chápu, nebo se při nejmenším orientuju, kde se to odehrává…. BUM a netušila jsem.

Autor píše velice čtivě a zároveň chaoticky.

Zároveň je to skvělý námět o cestování časem. Ale je třeba počítat s tím, že se dlouho dlouho budete v knize ztrácet.

ALE konec a celé rozuzlení stojí za to, ačkoliv to mi zas přišlo, že je tam najednou až moc informací. Kolikrát jsem se vracela a četla celou kapitolu znovu, abych to pochopila. A byla dost často přesycená. Posledních 100 stran jsem nedokázala dát na jeden zátah.

Příběh se do 2/3 odehrává v podstatě v jeden den. A dále jsou pak samé skoky, kdy se střídá minulost a budoucnost. V tom jsem se taky občas ztrácela. Nicméně musím říct, že to je pěkně vymyšlené. Ta propletenost vědy, akce a cestování časem je poměrně originální. ️

Příběh je založen na úspěšné hře s ovládáním času.

3/5

gustav9805
15.02.2020 4 z 5

Zajimava kniha o cestovani casem. Hodne se meni casove roviny, coz muze trosku zneprehlednit dej. Me se kniha libila a prave instaluji hru Quantum Break. Jsem na hru hodne zvedavy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Quantum Break - Nulový stav v seznamech

v Právě čtených3x