Pýcha, předsudek a seznamka přehled

Pýcha, předsudek a seznamka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386787/bmid_pycha-predsudek-a-seznamka-03a-386787.jpg 3 64 64

Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat moderní verzi slavného románu? Inteligentní příběh americké autorky dokazuje, že obojí je možné. Vtipná kniha potěší všechny milovníky Jane Austenové, ale snadno si získá i čtenáře, kteří původní dílo neznají… V rodině Bennetových je pět dcer, ale žádná dosud nenašla muže svého srdce. Novinářce Liz je osmatřicet, jogínce Jane o dva roky víc, zakřiknutá Mary myslí jen na studium a mladé dívky Lydia a Kitty jsou příliš zaměstnané dietami, než aby si našly práci. Matka rodu paní Bennetová je celou situací zneklidněna a všechno se jenom zhorší, když pan Bennet dostane infarkt. Na obzoru se však nečekaně objevuje sympatický lékař Chip Bingley, který se k nesmírné radosti paní Bennetové uchází o Jane. A co jeho rezervovaný přítel Fitzwilliam Darcy? Padne i jemu některá z dcer do oka?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Eligible , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pýcha, předsudek a seznamka. Přihlašte se a napište ho.

Miisha
29.09.2023

Nedočteno. Nudný, Nezajímavý. Fakt se to nedalo.

tep
30.12.2022

Jedna z mála knížek, kterou jsem odložila. To se nedali číst.

vikimi
13.01.2022 3 z 5

Od tehle knihy jsem nic moc necekala, ale protoze byla ve vyprodeji, zkusila jsem to. Vztah Darcyho s Liz me bavil, ale ke konci mi to prislo uspěchané. Coz me mrzelo. Nektere hodne moderni kreace u dalsich sestet Bennetovych mi prisly opravdu zbytecne a zvlastni. Myslim, ze Jane Austenove by se to nelibilo. Ale asi je to ted moderni. Darcy byl fajn, proto 3 hvezdy.

Knižní novinky (26.3. - 8.4.)

26.03.2018

Kniha Pýcha, předsudek a seznamka v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x