Půdorys harému přehled

Půdorys harému https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17012/pudorys-haremu-17012.jpg 4 5 5

Psychologicky laděný příběh o spletitosti mezilidských vztahů je románovou prvotinou známého českého textaře. Hlavní hrdina knihy patří do spolku "štamgastů", kteří se v 70. a 80. letech pravidelně scházejí u piva v oblíbené staroměstské pivnici. Postupně se mezi čtyřmi z nich utvoří přátelská pouta, společně prožívají milostná dobrodružství i obecnou nespokojenost s vývojem společnosti. Po listopadu 89 se však jejich život mění a právě na osudech těchto bohémů demonstruje autor svůj pohled na přerod české společnosti od socialismu ke kapitalismu. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půdorys harému. Přihlašte se a napište ho.

s-reader
30.11.-0001 4 z 5

Půdorys harému je velmi zdařilá kniha, přestože zpracovává již stokrát zpracované téma - lidé v období přechodu od socializmu k demokracii. Téma je ovšem zpracované citlivě a autor se tak vyhýbá sebelítosti a představě, jak hrozně byl za režimu stíhán.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Půdorys harému v seznamech