První rok života přehled

První rok života https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206458/bmid_prvni-rok-zivota-nyF-206458.jpg 4 25 25

Formou otázek a odpovědí seznamuje zkušený lékař rodiče, jak mají pečovat o kojence, aby dobře prospíval a všestranně se rozvíjel. Kapitoly jsou rozděleny podle jednotlivých vývojových období dítěte od prvních dnů života aždojednoho roku. Výklad doplňují instruktivní fotografie a rady pro babičky a dědečky. 344 otázky maminek a odpovědí lékaře plus Desatero pro babičku a Patero rad mamince 5. vydání... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První rok života. Přihlašte se a napište ho.

Radka1911
23.05.2023 4 z 5

Tahle kniha pro mne byla před více než třiceti lety doslova učebnicí. Dnes už je to jenom dost nostalgická vzpomínka.

EliskaD
13.10.2022 3 z 5

Kniha psaná stylem otázka, odpověď. Téměř jako by to byl záznam rozhovoru v ordinaci (“…předepíši vám na to léky…”). Informace jdou členěny podle věku.
Pan Matoušek je dle svých doporučení zastáncem studeného odchovu. Doporučuje např. vyvarovat se chování a houpání děťátka (které nazývá děckem). Lékařské informace super, výchovné jsem začala přeskakovat, protože se cítím být milující rodič a ne vedoucí ve výcvikovém táboře.

claudiavas89
17.11.2020

Ctu knihu od neho z r 1977 se stejnym názvem

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První rok života v seznamech