Provazochodci přehled

Provazochodci https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516319/bmid_provazochodci-TZI-516319.jpg 4 72 72

Ono to nějak dopadne, hlavně se z toho nepos*at. Začtěte se do strastiplné cesty mladíka z moravské vesničky, který se vydává do pražských anonymních ulic za vysněnou prací, životní láskou i hvězdným bydlením. A ve výsledku jde vždy jen o jedno – udržet se v pohybu na laně co nejdéle. A když už padat, tak s noblesou i výrazem, že vše jde podle plánu. Josef König si po dvou publikacích s vážnější tematikou (Společnosti, Chata 1879) odskakuje k oddechové notě. Provazochodci jsou jednohubkou pro zlepšení nálady v těžkých dobách. Nic totiž nezahřeje víc než trable někoho jiného. Navíc se Provazochodci mohou konzumovat i bez lékařského předpisu. Bon appétit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Provazochodci. Přihlašte se a napište ho.

jaroiva
01.05.2024 4 z 5

Vtipná jednohubka ke sklence vína (nebo možná burčáku) s jistou dávkou nadsázky... Aspoň doufám, že to byla nadsázka! :D

Vilma232
06.03.2024 3 z 5

Nezodpovědným nefandím, ale byla to zábava

Deevv
06.02.2024 3 z 5

Kdybych uměla psát, tak bych sepsala svůj příběh rekonstrukce a dohadování se s řemeslníky. Naštěstí to pan Josef udělal za mě, jen u sebe bych to vynásobila tak 3x ještě. No, asi si půjdu dát panáka, ač skoro nepiji, neboť se mi opět otevřeli mé staré rány a vzpomínky na neschopné řemeslníky.
Jinak kniha super. Svižně plyne a místy jsem se i rozesmála.
Tímhle busem jsme ještě jezdili na tábor :D v době, kdy tam ostatní účastnící přijeli busem s klimoškou a televizí :D achjoooo

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha Provazochodci v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x

Praha muži humor ze života úspěch pro muže

Josef König
česká, 1982