Prokletí Schwartzovy vily přehled

Prokletí Schwartzovy vily
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531658/bmid_prokleti-schwartzovy-vily-65c3c10949d58.jpg 4 254 254

Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky. I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání. Tajemství, které odhalí, vám vezme dech! MP3 ke stažení (562 MB)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletí Schwartzovy vily. Přihlašte se a napište ho.

Beovulfak
25.04.2024

Oddychová, lehká a zábavná duchařinka. Ten začtek byl na mě dost krutej, ale to se nedá nic dělat.

evineckY
20.04.2024 5 z 5

Och Bože, ten prolog !!!
Jak mi mohla tak skvělá kniha uniknout?!
Otevřela jsem ji jen tak, pro zajímavost a už se nemohla odtrhnou.
Proč nejsou takové skvosty českých autorů více propagované?
Rozhodně se mi tento horor líbil vice, než Strašidelné domy os Darcy C.

HelenBarbora
03.02.2024 3 z 5

Děj knihy chtěl ještě trochu domyslet, např. motiv vraha, motiv původního majitele bytu zachovat původní nábytek, atd.. Zpočátku jsem se s žádnou postavou nemohla ztotožnit, dost možná díky autorčinu měnícímu se stylu psaní. Nakonec se mi kniha docela líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prokletí Schwartzovy vily v seznamech

v Právě čtených2x