Prokletá vůně hor přehled

Prokletá vůně hor https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443639/bmid_prokleta-vune-hod-agL-443639.jpg 5 3 3

Kniha obsahuje celkem 25 Wabiho povídek a je rozdělená do dvou samostatných sbírek a to Podivnej weekend a Léto v Šedejch kopcích. Bonusem, je Wabiho divadelní hra nazvaná Jak mladí zajistili v Leskotíně turismus. Dále nechybí ani obsáhlý Wabiho medailon a bibliografie od trampského archiváře Petra Náhlíka - Vokouna a průvodní slova Kapitána Kida, Fedora Skotala - Ňufa a Martina Beneše, jehož ilustrace většinu povídek doprovází.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletá vůně hor. Přihlašte se a napište ho.

kuruteku
17.07.2022 5 z 5

Jsou povídky, které mne dostali - například tunel na hlavní nádraží. Celkově jsem čekal malinko víc, ale čtení na táboře v Novohradkách, nostalgie po Hoboes - to dodává dodatečné body. Trampské pábení míchající žánry a postavené na tom hlavním - kamarádství.

Krbi
29.05.2021 5 z 5

Některé povídky koketují se sci-fi a hororem. Mysteriózní atmosféra prostupuje téměř celou knihou. Vše je postupně rámováno ironií a černým humorem. Wabiho povídky jsou stejně nezaměnitelné a charakteristické jako jeho písně.

bjorn1322
25.05.2020 5 z 5

25 povídek nezapomenutelného Wabiho, toto zkrátka stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prokletá vůně hor v seznamech

Wabi Ryvola (p)
česká, 1935 - 1995