Problém a tajomstvo zmyslu života. Filozofická a kresťanská perspektíva přehled

nehodnoceno
Problém a tajomstvo zmyslu života. Filozofická a kresťanská perspektíva https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309533/bmid_problem-a-tajomstvo-zmyslu-zivota-f-NoZ-309533.jpg 0 0 0

Zdá sa, že na začiatku 21. storočia ľudstvo vie o svete a sebe mnohé ba možno takmer všetko. Vesmír už dávno nie je neznámy a nedostupný, atóm je nielen rozštiepený, ale aj dokonale prebádaný, poznatky o ľudskom genóme ponúkajú netušené možnosti. Človek odkryl mnohé tajomstvá makro- i mikroštruktúry prostredia, v ktorom žije. Napriek nespochybniteľným úspechom v spoznávaní seba a sveta však naliehavo vystupujú do popredia existenciálne otázky: Kto som? Odkiaľ pochádzam? Kam smerujem? V čo môžem dúfať? Spoločným menovateľom týchto otázok je "problém zmyslu života" človeka vo svete. (z úvodu knihy)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Problém a tajomstvo zmyslu života. Filozofická a kresťanská perspektíva. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Problém a tajomstvo zmyslu života. Filozofická a kresťanská perspektíva v seznamech

Autorovy knížky

Ivan Ondrášik