Přítelkyně přehled

Přítelkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403941/bmid_pritelkyne-q6k-403941.jpg 4 316 316

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného talentovaného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Od té chvíle se Lauře začne život hroutit pod rukama. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Vlivem tragických okolností se Laura uchýlí k nestoudné lži, která bude mít pro všechny zúčastněné nedozírné následky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

The Girlfriend , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přítelkyně. Přihlašte se a napište ho.

Stromy
27.04.2024 5 z 5

Za mne naprosto perfektní po všech stránkách. Čte se to samo a já děkuji autorce.

Kira747
07.04.2024 3 z 5

Bohuzej jsem cekala neco vic... Cherry mi byla krajne nesympaticka (nesnasela jsem, jak se chova k svoji mame), Laura o neco mene..jo ta velika lez byla uboha ale mohlo to byt horsi. Jinak se to ale cetlo pekne a konec me mirne zklamal, desne rychly.

maximus13
15.02.2024 4 z 5

Zlatokopka chce krásného mladého milionáře. Matka se tomu pochopitelně snaží zabránit. Konec nemusel dopadnout tak (za mě zbytečně hodně pod tlakem) tragicky. Jednu odehnala, ale určitě potká další, mladší, hezčí, prsatější a hra může začít nanovo.
Lidé z různých sociálních vrstev by si vždy měli vybírat partnery z té samé sociální vrstvy. Tím pádem, ať chudý, nebo bohatý je nějak zvyklý žít a přežívat a nic ho, ať už mile, nebo nemile nemůže zaskočit.

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Kniha Přítelkyně v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x

pro ženy thrillery pro ženy

2018  77%Přítelkyně
2019  74%Ta druhá