Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar přehled

Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528642/bmid_prilis-mnoho-nahod-v-tenerife-mar-6582cbb53fe24.jpg 4 31 31

Zuzana Wilder série

V brzkých ranních hodinách objeví zahradník hotelu Tenerife Mar nahé mrtvé tělo krásné dívky. Kapitán Rodríguez z místní kriminálky je postaven před fakt, že nikdo z českých turistů bydlících v hotelu nerozumí španělsky. Jeho nadřízeného napadne, že jistý pan Wilder má za manželku Češku, která by mohla pomoci tlumočit výpovědi. Když Zuzana Wilder – původem z Prahy, majitelka realitní kanceláře na ostrově Tenerife, přijede do hotelu, velmi rychle zjišťuje, že jeden den spolupráce policii stačit nebude.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar. Přihlašte se a napište ho.

Rup
10.05.2023 4 z 5

Napsáno lehkým perem, vtipně, kultivovaně. Kdyby se nejednalo o literaturu typu přečti a zapomeň a přísně se této linie autorka nedržela, dal bych plný počet. Nicméně musím uznat, že je to v daném žánru u nás více než kladný zjev a rozhodně se další autorčině tvorbě vyhýbat nebudu. Kdo má rád krimi, nechť se potěší, jim doporučuji.

marek1278
26.04.2023 4 z 5

Měl jsem lehce strach, české autory většinou nečtu, nicméně kniha se četla moc dobře, taková oddechová četba bez napětí, uvidíme další případ vyšetřovatelky Zuzán.

jprst
21.12.2020 3 z 5

Žádný trhák to není, taková průměrná detektivka bez většího napětí, která nebude patřit k těm, na které bych si v budoucnu vzpomněl nebo se k nim dokonce vrátil.

Dotek zmaru, Ďábelské srdce a další knižní novinky (22. týden)

26.05.2024

Kniha Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar v seznamech