Príbehy z kuchyne - 70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo přehled

Príbehy z kuchyne - 70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310752/bmid_pribehy-z-kuchyne-oYI-310752.jpg 5 3 3

Milujeme jedlo, čas strávený v kuchyni s prstom namočeným do čokolády, smiech rodiny a priateľov za veľkým stolom. Raňajky ktoré zasýtia, torta ktorá vyčarí obrovský úsmev od ucha k uchu, jahodové mojito, ktoré zdvihne náladu kamošom za stolom, paella iba pre teba a tvoju polovičku a mnoho ďalších dobrôt na každý moment dňa nájdeš v našej prvej knihe Príbehy z kuchyne. Jedlo spája.. spája ľudí pri stole, prináša chvíle pohody a spája nás foodbloggerky s našimi virtuálnymi priateľmi. Našu prvú knihu sme pripravovali s vášňou pre jedlo a fotografiu. Preto ako bonus nájdeš v knihe nielen 70 chutných slaných aj sladkých receptov, ale aj tipy, ako si jedlo odfotiť, tak aby vyzeralo fešne. :) Tak už neváhaj, ber knihu a poď s nami kuchtiť, fotiť a hlavne si užívať bezstarostnú lásku k jedlu. :)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Príbehy z kuchyne - 70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Príbehy z kuchyne - 70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo v seznamech

Autoři knihy