Přednášky o holocaustu přehled

Přednášky o holocaustu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268118/mid_prednasky-o-holocaustu-YZo-268118.jpg 3 18 18

Tato kniha popíračů holokaustu je novou prací revizionizmu holocaustu. Přednášky o holocaustu byly napsány jak pro čtenáře bez hlubokých znalostí témat holoacustu či revizionizmu, tak pro ty s revizionismem dobře obeznámené.

Literatura světová Historie
Vydáno: , Adam Benjamin Bartoš

Lectures on the Holocaust

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přednášky o holocaustu. Přihlašte se a napište ho.

pupopony
27.06.2022 odpad!

Kdo někdo může věřit těmto lžím. Jestliže pominu stránku mravní, tak i z hlediska fyziky a chemie tento pán (několikrát trestán) úmyslně lže. Jeho lži jsou velmi snadno vyvratitelné. O faktech není ani potřeba mluvit, vždyť sami dozorci z koncentračních táborů ho usvědčují ze lží.

rudolf3719
17.06.2020

Těžko najít prolhanější a manipulativnější kýbl splašků, než je tato kniha. Zpochybňování svědecky doložených faktů nesmyslnými pseudoargumenty, vyvracení doloženého, vyložené lži. Kdo tohle může brát vážně? Jenom nevzdělaný bezmozek.

n.ezn.amy
24.11.2019 5 z 5

Odhoďte zažitá a neustále omýlaná tvrzení co do vás všichni od malička tvrdě hustí , zkuste si přečíst knihu Rudolfa Germara bez předsudků a pak třeba řeknete ..... co když to tak opravdu bylo. Za mě naprosto průlomová kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přednášky o holocaustu v seznamech

v dalších seznamech2x

spekulativní literatura nacistická propaganda holokaust, holocaust pseudohistorie

Germar Rudolf
německá, 1964