Prapověsti naše s trochou vtipné kaše přehled

Prapověsti naše s trochou vtipné kaše https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361632/bmid_prapovesti-nase-s-trochou-vtipne-ka-Cq4-361632.jpg 4 3 3

Jiráskovy pověsti, které byly během posledních 120 let zpracovány už mnohokrát, nyní přicházejí na svět v úplně jiné podobě. Ve veršovaném vypravování doplněném o ironii, parodii, až sarkazmus se tak čtenáři setkají s praotcem Čechem, Libuší, Šemíkem, Golemem a dalšími postavami a jmény z naší minulosti, ale i spoustou vtipných odkazů na současné poměry v nasí zemi. Kniha je tak dobrou volbou pro všechny, kteří se rádi pobaví, trochu poučí a zasmějí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prapověsti naše s trochou vtipné kaše. Přihlašte se a napište ho.

Makropulos
20.01.2018

Koupila jsem knížku pro vnoučata, ale nedalo mi to a přečetla jsem si ji. Bylo to za chvilku, ale bylo to moc příjemné a zábavné čtení. Oživila jsem si Staré pověsti české, autorův milý humor, jakousi aplikaci pověstí do současnosti a opravdu jsem si to užila. Teď to teprve budu zkoušet na dětech.
A poznámka k doslovu:
Pan Jirásek by byl rád, že se děti mohou smát.
Tento komentář patří ke druhému vydání, které tu je zvlášť, tak jsem ho tam ještě přesunula.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prapověsti naše s trochou vtipné kaše v seznamech