Prabhupáda přehled

Prabhupáda https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33855/prabhupada-33855.jpg 4 16 16

Biografie o jednom z předních a zásadních představitelu Hnutí Hare Krišna Šrí Šrímada A. Č. Bhakti védanta Svámího Prabhupády. Zdroj informací pro všechny kdo se zajímá o toto hnutí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prabhupáda. Přihlašte se a napište ho.

kirkpatrick
18.12.2021

Tato kniha ukazuje postup rozšiřování hnutí Hare Krišna po celém světě a to díky indického duchovního Prabhupády, který ve svém pokročilém věku organizoval různé festivaly na podporu vědomí Krišny.

martunka
05.03.2020 5 z 5

Je to krásný životopis. Líbí se mi, jakým způsobem autor přibližuje život tohoto neobyčejného člověka.

lushi
17.07.2016

Bylo pro mě přínosné dočíst se, jak se hnutí (náboženství) Hare Krišna rozšířilo z Indie do světa. České příslušníky Hare Krišna potkáváme běžně na ulicích prodávat knížky, časopisy a různé drobnosti, ale málokdo zná kořeny tohoto hnutí. Což je podle mě škoda. Vlastně je škoda, že většina z nás má znalosti pouze o křesťanství. Kniha pochopitelně zachycuje kromě života Šríly Prabhupády i základní myšlenky Hare Krišna, mě jako absolutnímu laikovi dala opravdu hodně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prabhupáda v seznamech

v Právě čtených2x