Požitkářka přehled

Požitkářka
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491109/bmid_pozitkarka-KLW-491109.jpg 3 62 62

Jak už jsme u Marcely Mlynářové zvyklí, i tato knížka s názvem Požitkářka nabízí úsměvné zážitky a neobyčejné postřehy z obyčejného života. Díky tomu, že popisuje svým originálním a vtipným způsobem události většině z nás blízké, získala si tato autorka zvláště mezi čtenářkami nezměrnou oblibu. Kniha je vyzdobena půvabnými ilustracemi Terezy Budilové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Požitkářka. Přihlašte se a napište ho.

Jirinamac
27.06.2022 3 z 5

Knížky od M.M. mě baví, ale stačí mi, když je mám půjčené z knihovny a nemusím je vlastnit.Umí si užívat život v důchodu, nehnije doma u televize, ale žije. Jen čtení o jejím životě mi přijde občas trošku zdlouhavé vyprávění. Například, když si otevře doma flašku vína, kterou dostala od syna, tak už je mi úplně jedno, že to bylo Rulandské šedé z velkopavlovického vinařství Veverka.

marli58
07.06.2022 2 z 5

Žádná velká literatura :D, ale pobaví a zaujme svojí cestovatelskou linkou.

JancaMia
17.12.2021 4 z 5

Po letech se mi dostala do ruky a já ji zase s chuti přečetla :) mám rada autorcina cestovní příhody , co kde bašti a rodinné trampoty

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Požitkářka v seznamech

v Právě čtených1x