Povídej, co vidíš přehled

Povídej, co vidíš https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276664/mid_povidej-co-vidis-TRz-276664.jpg 4 443 443

Bailey Carpenterová je mladá, krásná a má našlápnuto ke skvělé kariéře vyšetřovatelky. Svět se jí zhroutí ve chvíli, kdy je brutálně napadena a znásilněna neznámým mužem. S návaly panické úzkosti a hrozivými nočními můrami zůstává uzavřena mezi stěnami svého luxusního bytu. Čas si krátí pozorováním okolních domů dalekohledem, až jednoho dne zjistí, že ji z protějšího domu denně sleduje vcelku pohledný muž. Jenomže potom ji začne každou noc budit zvonění telefonu. Kdo s Bailey hraje tuhle podivnou morbidní hru? A mohl by být onen neznámý muž útočníkem, kterého policie ne a ne dopadnout? Bailey pomalu přestává věřit svému rozumu a nevěří mu ani její nevlastní sestra, která se o ní po přepadení stará – byť se s Bailey zrovna soudí o ohromné dědictví…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Someone Is Watching , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídej, co vidíš. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
14.04.2023 3 z 5

60%
...Obrátí se ke dveřím, zaváhá a pak se naše pohledy střetnou.
Pozná, že to vím...
________________________________________________________________________________________________________________
Bailey je znásilněná a v každém muži teď vidí potenciálního pachatele. Z traumatu se vzpamatovává pomalu, trpí nočními můrami a občas se trvá potrhle. Z prožitého traumatu ji pomáhá vzpamatovat se sestra. Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec dám tři, protože se mi zdál začátek dost pomalý. Děj se postupně víc a víc rozbíhá a koncem, i když dost rychlým, si to autorka vynahradila, dozvíme se hned dvě závažné skutečnosti.
Je to pěkný psychologický příběh a k přečtení ho doporučím.

klaraj093
25.08.2022 4 z 5

Má druhá kniha od Joy a jsem spokojena. Oddechové čtení.. Napínavá byla, konec mě překvapil. Občas mě nebavili delší opakující se pasáže z bytu, ty bych klidně vyškrtla, ale i tak byla kniha fajn.

Alisa1980
29.07.2022 3 z 5

Začátek slibný, dobře rozjeto. Pak dlouhé pasáže v domě…. Většinou špatně odhadnu kdo je pachatel, tady jsem to tušila poměrně brzy, byť k tomu nebyla žádná vodítka, takže překvapení se nekonalo. Ovšem do knihy jsem se začetla, nepřeskakovala žádné pasáže, přečtení za týden při cestách do práce. Dávám *** protože autorka má lepší knížky a jdu na ně

Připravované knižní novinky (30. 11. - 6. 12.)

29.11.2015

Kniha Povídej, co vidíš v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech2x