Povídánky bájného vypravěče přehled

Povídánky bájného vypravěče https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469709/bmid_povidanky-bajneho-vypravece-tWv-469709.jpg 5 1 1

Netradičně pojaté pohádkové příběhy ze skutečných životů neskutečných hrdinů, kde si každý může najít nějaké to moudro či poučení do života. Povídánky bájného vypravěče od autora Petra Jánského jsou variací na notoricky známá témata a souborem 26 příběhů, například o životě a smrti, princeznách, skřítcích i čarodějích a ježibabách. Nevážné žerty věnované vážným věcem, to vše a více jsou tyto příběhy ze snů pohádkářských fantastů. Zaposlouchejte se tak do těchto originálních Povídánek, které pro vás vypráví známé osobnosti, jako jsou Vladimír Brabec, Jan Kanyza, Pavel Trávníček, Jan Přeučil, Pavel Soukup a jako bonus Tomáš Verner a sám autor Petr Jánský. Na tomto díle se podílely osoby se zdravotním postižením ze společnosti NuArt o.p.s., která poskytuje služby naplňující principy sociálního podnikání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídánky bájného vypravěče. Přihlašte se a napište ho.

Rudla333
02.04.2021 5 z 5

Obdivuhodný, skvěle zpracovaný projekt. Kniha je úmyslně vytvořena tak, aby byla přístupná pro děti s různými postiženými - což souvisí s tím, že mám autor celoživotně bojuje se závažnou zrakovou vadou.

Kromě tohoto motivu, který knihu v mých očích svým způsobem zvedá na jinou úroveň, je třeba pochválit i samotné povídky, které jsou krásně různorodé, originální a kouzelné, jak pohádky mají být. Načteny jsou navíc také precizně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povídánky bájného vypravěče v seznamech