Pouto přehled

Pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216081/mid_pouto-216081.jpg 4 54 54

Dominic Kitchen je svatební fotograf. Od počátku své úspěšné kariéry zachycuje ženicha a nevěstu v nejšťastnějších okamžicích jejich života, kdy uzavírají svazek, o němž doufají, že potrvá navždy. Přitom jemu samému není pomoci, protože se naopak nedokáže vymanit z pouta k ženě, která by...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pouto. Přihlašte se a napište ho.

Dousabel
25.07.2017 3 z 5

No, na Jedenáct to teda nemá, docela mě to zklamalo. Kniha se čte dobře, děj hezky plyne, Dominica jsem si oblíbila prakticky hned, ale jakmile došlo na tu osudnou noc, od té doby jsem to nějak nemohla strávit. Nejsem žádná konzerva, ale otázka incestu je pro mě naprosto nepředstavitelná a mám z toho husí kůži. Nicméně, bravurně popsané chování, pocity, popírání a vypořádávání se hlavního hrdiny sám se sebou.

veronika7099
26.08.2016 3 z 5

Rozhodně svým způsobem zajímavá knížka. Hodně věcí se mi líbilo, první dvě třetiny to v ději příjemně pulzovalo a navozovalo to takovou lehce pikantní atmosféru. Bohužel ale musím souhlasit s komentáři níže - to vyvrcholení vztahu mezi Victorií a Dominikem bylo jak vyprávění o výletu do sámošky. Ale čte se to krásně, rychle. Navíc je z vyprávění cítit taková laskavost k tomu všemu.

Napsala jsem o tom recenzi na blog, můžete se podívat: https://sucre-fleur.blogspot.cz/2016/08/pouto-m-watson-o-citech-ktere-hreji-i.html

bartosovic00
10.03.2016 5 z 5

Příběh je velice zajímavý! Už dlouho mne nějaká kniha nechytila jako tato. Sice mne zprvu trochu odrazovala obálka, ale knihu jsem dostala darem a řekla jsem si, že si ji tedy přečtu. A rozhodně toho nelituji. Děj skvělý, kniha se dobře četla a i ukončení mi opravdu sedlo.
Za mě 5*

Knižní novinky (24. - 30. 6.)

24.06.2013

Kniha Pouto v seznamech