Posvátná přísaha přehled

Posvátná přísaha https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194387/bmid_posvatna-prisaha-194387.jpg 4 56 56

Vivian slíbila umírající matce, že se vypraví za svým otcem na Nový Zéland. Jenže ten se k ní chová tak cize, že zklamaná dívka se rozhodne odjet s nevlastním bratrem mezi Maory. Když Vivian v posledním maorském hradišti vyslechne příběh starého Matui, začne jí plno věcí konečně dávat smysl – a naopak se vynoří nové otázky.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Schwur des Maori-Mädchens

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posvátná přísaha. Přihlašte se a napište ho.

Bobina74
23.03.2018 2 z 5

Tak tohle už asi stačilo. Po knize jsem sáhla po přečtení Půlnočního rituálu, který se mi líbil. Téma Maorů poprvé - dobrý, téma Maorů po druhé - nuda. Škoda, myslela jsem, že mně to chytne stejně jako knihy Elizabeth Haran z Austrálie.
P.s. : Tady bohužel platí.... nevstoupíš dvakrát do téže řeky...a fakt jsem se snažila, namočila jsem si bohužel jenom nohy...

Danago
20.02.2018 5 z 5

Oddechovka , která se velice dobře četla. Jak dělaná na pláž. Je to moje druhá knížka od autorky a zatim mě hodně baví jak autorka piše. Nový Zéland a historie prvnich bílých obyvatel a Maurů je velmi dobře , čtivě a napinavě popsaná.

Vatter83
17.02.2018 5 z 5

Čtivé, napínavé jako ostatní knihy teto autorky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Posvátná přísaha v seznamech