Postav si svůj vlak přehled

Postav si svůj vlak
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412222/bmid_postav-si-svuj-vlak-8NO-412222.jpg 5 2 2

Jak skvěle se lze učit hrou! Víš, kde jezdí Pendolino? Kudy vede Transsibiřská magistrála? Čím byl luxusní legendární Orient Express? Tato interaktivní knížka obsahuje vedle zajímavostí o vlacích vše, co potřebuješ k postavení své vlastní sbírky modelů vlaků! Je plná zajímavých faktů a je ideální pro zvídavé děti, které se o vlaky zajímají. Najdou v ní zábavnou textovou část doplněnou ilustracemi a čtyři snadno sestavitelné modely. K jejich sestavování není třeba lepidlo ani nůžky, díly stačí vytlačit z papíru a pospojovat. Ve chvíli budou mít vlastní papírové modely těchto čtyř úžasných vlaků. Seznamte se s nimi!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Postav si svůj vlak. Přihlašte se a napište ho.

V.Lenka
25.03.2022 5 z 5

Povedené naučné leporelo obsahuje zajímavosti o vlacích. 4 listy obsahují modely na sestavení, nejsou potřeba ani nůžky, ani lepidlo. Osmiletého milovníka vlaků nadchlo, sám si četl i sestavil modely.

Chesterton
21.07.2021 5 z 5

Děda i vnuk jsou společně nadšeni :o)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Postav si svůj vlak v seznamech