Poprvé mámou přehled

Poprvé mámou
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508210/bmid_poprve-mamou-zaklady-pece-o-dite-63ac154ad96e2.jpg 3 34 34

Příchod dítěte je jedinečná, zázračná a nezapomenutelná událost. Ale to, že se staneme matkou, není jen tak. Naše kniha vám přináší „návod k použití děťátka“, abyste věděli VŠECHNO o VŠEM!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poprvé mámou. Přihlašte se a napište ho.

adabraz
18.10.2023 2 z 5

V téhle knize se přeskakuje od tématu k tématu, i různě od věků dítěte atd. Není to špatná kniha ale nepřinesla mi mnoho nových informací.

Hathor89
16.01.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla, protože očekávám narození prvního potomka. Oceňuji stručnost, přesně tu jsem při výběru knihy hledala. Jedná se o základní přehled toho, s čím se člověk může setkat. Pokud mě něco zajímá více, mohu si další podrobnosti dohledat. Zejména oceňuji, že mi kniha nevnucovala „jednoznačně správná pravidla“ a moderní alternativní přístup k dítěti. Naopak mi umožnila utvořit si vlastní názor.

l_usinda
14.07.2022

Věřím, že někomu může kniha pomoci v době, kdy neví o tomto tématu vůbec nic, ale určitě bych doporučila si ověřovat informace z kvalitnějších zdrojů. V knize jsou informace z dob našich babiček a maminek, bohužel některé informace jsou mylné, nebo v dnešní době již vyvrácené. Spoustu věcí autorka vůbec nezmiňuje. Za mě je toto důkaz, že dnes může vydat knihu kdokoliv o čemkoliv.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poprvé mámou v seznamech

v Právě čtených5x