Pomsta přehled

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217765/bmid_pomsta-AVh-217765.jpg 2 11 11

Knihovník a začínajúci spisovateľ Samo sa nechce zmieriť s odchodom milovanej Kláry, ktorá ho opustila kvôli bohatému Vassarymu. Z existenčných dôvodov sa zamestná ako copywriter v reklamnej agentúre. Rozhodne sa Vassaryho zničiť a o pomste napísať knihu. Samove recesistické schválnosti, ktorými potajme strpčuje sokovi život, sa stupňujú. Kto vyhrá? Ponížený spisovateľ Samo Hruška, alebo namyslený podnikateľ Viktor Vassary? Príbeh o vzťahoch a rozchodoch s dôvernou znalosťou i iróniou odhaľuje svet reklamy a biznisu.... celý text

Novely Literatura slovenská
Vydáno: , KK Bagala (Koloman Kertész Bagala)

Pomsta , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomsta. Přihlašte se a napište ho.

nicolettkaa
20.04.2023 1 z 5

Souhlasím s předešlými dvěma komentáři. Kniha mě nenadchla a byla o ničem. Ještěže byla docela krátká, jinak bych ji asi nedočetla. Hodnotila bych pouze povzdechem "meh".

99jana99
09.01.2022 3 z 5

Knihu jsem četla díky čtenářské výzvě “méně než 22 hodnocení“. Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila, jen na konci se mi potvrdil pocit, že je o ničem.

Marčullkas
24.07.2013 2 z 5

Pomstichtivost muže, kterého opustí přítelkyně. Řešení vztahů. Muž, který se chtěl za každou cenu pomstít.
Kniha mě moc nenadchla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pomsta v seznamech

Pavol Weiss