Polámal se mraveneček přehled

Polámal se mraveneček
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471380/bmid_polamal-se-mravenecek-IIE-471380.jpg 5 222 222

Dnes už klasické leporelo vypráví příběh o malém mravenečkovi, který je celý polámaný. Přijde ho léčit mravenčí doktor, ale nakonec mu pomůže přátelské pohlazení jeho kamaráda.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polámal se mraveneček. Přihlašte se a napište ho.

kopeceli
předevčírem 5 z 5

Celou ji umím zpaměti. Dětem jsem ji často recitovala před spaním, když jsem byla příliš unavená na čtení. U sousedů mají malé děti, leporelo jsem opět vytáhla, aby si mohly prohlížet k mému povídání obrázky. Je to krásné jako uplynulé dětství.

zaz
01.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Leporelo o hodnotách, který jsou srozumitelní i dvouletému . Ilustrace Ondřeje Sekory upoutají každého, na prvý pohled a jsou nezapomenutelné.

hankapimi
02.03.2024 5 z 5

Máme doma Polámal se mraveneček, všichni vnoučci od malička vyžadovali před spaním, znali celého mravenečka nazpaměť, teď aktuálně nejmladší vnučka. Z ostatních jsou už puberťáci... A mám i po mamince prastaré a vetché krátké pohádky pro děti, které byly tenkrát přibalené k mýdlu nebo k mouce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Polámal se mraveneček v seznamech

v dalších seznamech11x