Polámal se mraveneček přehled

Polámal se mraveneček https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136056/bmid_polamal-se-mravenecek-aYh-136056.jpg 5 222 222

Klasické veršované leporelo. Nakreslil Ondřej Sekora. Dotisk 14. vydání. Pro děti od 2 let.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polámal se mraveneček. Přihlašte se a napište ho.

zaz
01.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Leporelo o hodnotách, který jsou srozumitelní i dvouletému . Ilustrace Ondřeje Sekory upoutají každého, na prvý pohled a jsou nezapomenutelné.

hankapimi
02.03.2024 5 z 5

Máme doma Polámal se mraveneček, všichni vnoučci od malička vyžadovali před spaním, znali celého mravenečka nazpaměť, teď aktuálně nejmladší vnučka. Z ostatních jsou už puberťáci... A mám i po mamince prastaré a vetché krátké pohádky pro děti, které byly tenkrát přibalené k mýdlu nebo k mouce.

Sitting-Bull
02.03.2024 5 z 5

Kurník, to je nostalgie! Vyskočila na mě fotka tohoto leporela kdesi na síti a okamžitě jsem si vzpomněla, jak ohmatanou a očtenou jsme ji doma měli a jak mě bavilo z této knížky i číst a recitovat i bráchovi, kterého jsem se jinak snažila odbýt, abych si mohla já sama číst v klidu dále to svoje. Stejnou nostalgií je pak Cvrček a mravenci, které, narozdíl od Polámaného mravenečka máme doma a milovali (milují?) jej i moji synové.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Polámal se mraveneček v seznamech

v dalších seznamech11x