Poklady pod snehom přehled

Poklady pod snehom https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495646/bmid_poklady-pod-snehom-FnO-495646.JPG 5 143 143

Príbeh o vine a odpustení, príbeh, ktorý nestráca svoju platnosť ani s odstupom času, ktorý nás delí od čias jeho napísania. Tretie vydanie.

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovenské evanjelizačné stredisko (EVS)

Treasures of the Snow , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poklady pod snehom. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
20.12.2023 5 z 5

S vnučkami teď čteme knihy, které nás naladí na Vánoce. A tahle kniha se nám líbila dokonce tak hodně, že jsme ji četly hned dvakrát za sebou. Doporučuji.

Čmeláček
15.12.2023 5 z 5

Tohle je ideální kniha, když se člověk chce naladit na vánoční náladu. Je sice taky trochu smutná, ale hlavně tam jde o odpuštění. Takže asi tak a pět stars jak vyšitých :).

Sirius
10.04.2023 5 z 5

Vzdělávačka v dětské literatuře pokračuje, tohle mi před pár měsící doporučila kamarádka u kafe a říkal jsem si proč ne. No dost jsem na to od začátku koukal - začne to rodinnou tragédií a hned se to přehodí do další, aby se dvě hlavní postavy totálně nesnášely. V hlavě vám bzučí alarm: tohle je fakt pro děti? No, je. Autorka totiž namodeluje výchozí situaci, od který pak vykračuje k uvěmování si vlastních chyb (lump se napravuje a jinak hodná holka mu v rámci odplaty vyvádí zlé věci, aby se taky napravila), k jejich nápravě a snaze nějakým způsobem na sobě pracovat. Za mě jedna z nejsilnějších věcí (nejen dětských), co jsem v životě přečetl. Ta atmosféra švýcarskýho venkova je silná stejně jako příběh, který se může komukoliv stát kdekoliv.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poklady pod snehom v seznamech