Poklad na stříbrném jezeře - Kniha o filmu přehled

Poklad na stříbrném jezeře - Kniha o filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389002/mid_poklad-na-stribrnem-jezere-kniha-o--mix-389002.jpg 5 12 12

Snímek Poklad na Stříbrném jezeře z roku 1962 stojí na začátku série filmových adaptací Karla Maye, která ovlivnila nejen soudobou generaci diváků, ale i generace následující. Mnozí se k těmto filmům dodnes vracejí a s láskou a nostalgií vzpomínají na jejich atmosféru a styl. Nyní si je můžete připomenout i v knize – je plná barevných fotografií z natáčení a popisů scén. Zavzpomínejte nejen na legendárního Vinnetoua a Old Shatterhanda – tedy na Pierra Brice a Lexe Barkera – ale i na další hvězdy, jako byli Herbert Lom, Götz George a Karin Dor. Příběhy odvahy a dobrodružství se odehrávaly nejen ve scénáři, ale i na place! Myslíte, že znáte scény z Pokladu na Stříbrném jezeře zpaměti? Tak schválně, prohlédněte si fotografie a připomeňte si nesmrtelné dialogy. Ukažte, že na Divokém západě nejste žádný "zelenáč, jestli se nepletu, hihihi".... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poklad na stříbrném jezeře - Kniha o filmu. Přihlašte se a napište ho.

Pert
28.01.2022 5 z 5

Nádherné.

minirock
09.12.2018 5 z 5

Další ze série filmových knížek nezapomenutelných příběhů Karla Maye. A ne poslední, na příští rok slibuje pan Svojtka další, což by bylo skvělé. Stručný děj filmu na začátku a potom už spousta krásných barevných fotek z filmu. Prostě nádhera.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poklad na stříbrném jezeře - Kniha o filmu v seznamech

v dalších seznamech1x