Pohledy expertů na mezilidské vztahy ve školách ostravského regionu.Škola a káze přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227658/pohledy-expertu-na-mezilidske-vztah-227658.jpg 0 0 0

Práce je členěna do jednotlivých kapitol, které se zaměřují na jednotlivé stránky problematiky kázně žáků (učňů) základních a středních škol. Každá z kapitol má svého autora. Práce je uvedena úvahou editora a má samostatný souhrn, který je rovněž prezentován v jazyce anglickém. Hlavním smyslem publikace je zamyšlení nad problematikou kázně na školách ostravského a přilehlých regionů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohledy expertů na mezilidské vztahy ve školách ostravského regionu.Škola a káze. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohledy expertů na mezilidské vztahy ve školách ostravského regionu.Škola a káze v seznamech

Kniha zatím není zařazena v žádném seznamu (Přečtené knihy, Právě čtené,...)

1980  60%Sociální pedagogika I
2014  0%Sociální pedagogika II
2012  0%Možnosti využití experiencionality v přípravě pedagogických pracovníků
2010  0%Pohledy expertů na mezilidské vztahy ve školách ostravského regionu.Škola a káze