Pohádky po telefonu přehled

Pohádky po telefonu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456719/bmid_pohadky-po-telefonu-8AQ-456719.jpg 4 45 45

Byl jednou jeden pan Bianchi. Trávil hodně času na cestách, ale každý večer volal své dcerce a po telefonu jí vyprávěl jednu pohádku. Ale jakou! Už jste slyšeli o senzační planetě, kde děti nemusí chodit do školy, protože všechno vědění obsahují výukové bonbóny? Povídal vám někdo o paláci, který v jednom městě postavili dětem na rozbíjení? V sedmdesáti neuvěřitelných příhodách různých lidí, zvířátek i věcí se dětem splní ty nejdivočejší sny.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Favole al telefono , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky po telefonu. Přihlašte se a napište ho.

Lilda
08.06.2022

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských knih. Skvělé fantazijní prvky brané jako samozřejmost - zasazené do reálného světa. Moje potenciální děti tato kniha nemine :D.

Lessana
27.06.2020 4 z 5

Kniha, ktorá tvorila súčasť našej domácej detskej knižnice. Pamätám si, ako som z nej kedysi jednu rozprávku recitovala na súťaži Hviezdoslavov Kubín. Nepýtajte sa ma ale ktorú... už neviem. Viem ale, že najväčšmi som sa bála toho, či pred samotnou recitáciou správne vyslovím meno autora :))).

Varjohukka
22.11.2019 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2021 - ALSC Awards (Batchelder Award)

Kniha Pohádky po telefonu v seznamech

v dalších seznamech2x