Petroterapie-léčba energií kamenů přehled

Petroterapie-léčba energií kamenů https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66555/petroterapie-lecba-e-66555.jpg 3 2 2

Obyčejné kamínky mohou léčit Nejenom drahé kameny, ale i obyčejné kamínky mohou léčit! V přírodě jich je dost - u vody, v lese, na ulici... Zkušená slovenská lékařka a léčitelka pracuje s kameny úspěšně a profesionálně už řadu let a ve své knize podrobně popisuje, jak kameny působí, k čemu jsou dobré a jak přesně je používat. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Petroterapie-léčba energií kamenů. Přihlašte se a napište ho.

sira
03.09.2016 4 z 5

Kniha obsahuje informace o tom, jak kameny testovat, vybrat a jak se o ně starat. Kniha je zaměřena primárně na zdravotní problémy - což jsem dosud u jiných publikací neobjevila. U knihy je opravdu znát, že ji psala lékařka, což je velmi přínosné, protože dokáže propojit znalosti ze současné medicíny s účinky krystalů. Dosud jsem žádné zdravotní problémy podle tohoto postupu neléčila, ale je dobré vědět, kde se člověk může poučit. Určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Petroterapie-léčba energií kamenů v seznamech

Autorovy knížky

2006  60%Petroterapie-léčba energií kamenů