Pes a jeho řeč přehled

Pes a jeho řeč https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349333/mid_pes-a-jeho-rec-r16-349333.jpg 4 9 9

Všechno o tom, jak porozumět chování psa. Teprve s touto knihou pochopíte chování svého psa. Porozumíte jeho pocitům i řeči těla. Poznáte, jaké místo vám přisoudil v rodině, a také zjistíte, co můžete udělat pro nápravu jeho zlozvyků. Víte proč: vrtí ocasem? zívá,když není unavený? leží vždy tam,kde nejvíce překáží? každého očichává? se několikrát otočí,než si lehne? se snaží zahrabat kost na koberci?............ celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pes a jeho řeč. Přihlašte se a napište ho.

DarthElle
05.08.2020 5 z 5

Člověk se zase dozvěděl něco nového a konečně jsem si vymítila ten mýtus o tom, že psi vidí černobíle, konečně mu můžu hodit dva míčky a říct mu, ať přinese ten s nádechem meruňkové ... :D
Je to pěkně ilustrované, dobře rozvrhnuté, akorát krátké. O psech by se toho dalo napsat určitě ještě víc, tak snad příště.

vterinka
16.06.2019 5 z 5

Hezká kniha pro všechny pejskaře a milovníky psů.
Najdeme zde fotografie, u kterých jsou vysvětlivky, co daný postoj a držení těla psa znamená.
Rozhodně stojí za přečtení. :-)

Ďumbierka
06.11.2018 4 z 5

Dobrá knižka. Určite fajn aj pre deti alebo dospelých, ktorí by si chceli psíka zadovážiť. Sú tam vysvetlené základy a ja aj keď mám psíka už 3 roky, ozrejmila som si tiež pár vecí. A keďže som proste psíčkarka a knihomoľka, chcela som mať knižku aj doma v knižnici. Nikdy neviete, kto ju bude potrebovať požičať. ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pes a jeho řeč v seznamech

psi kynologie

Gwen Bailey