A pes vyl dál... přehled

A pes vyl dál... https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129152/bmid_a-pes-vyl-dal-X9p-129152.jpg 4 43 43

Perry Mason série

Perry Mason, Della Streetová a Paul Drake objasňují případ závěti a vyjícího psa.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , B. Smolíková-Mečířová

The Case of the Howling Dog , 1934

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize A pes vyl dál.... Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
05.08.2022 5 z 5

Perry Mason, jak ho známe z televizního seriálu, je nenápadný jako kulička pepře v soli. Občas vypadá a jedná tak, že by ho snad člověk i podcenil. A to je to, co mám strašně rád. Je to možná víc než jen moje obvyklá průpovídka, ale pokud vás okolí podcení, máte vyhráno. Jeho logika a předvídavost, kterou mu vtisknul Erlí, je naprosto úžasná a přes absenci potoků krve jsou to velice čtivé detektivky. Musím taky pochválit figuru jménem Paul Drake, který je maximální kliďas. Občas bychom si z něho měli brát příklad. Těch nervózních a hysterických vyjádření jsou dnes plné zprávy. Moc pěkná oddechovka.

kamila5406
04.03.2020 5 z 5

Četla se sama příběh je zajímavě napsaný

Lejdus
04.03.2019 3 z 5

Opět skvělé čtení o Perry Masonovi. Trochu mne nebavila soudní tahanice, ale vysvětlení jeho myšlení bylo opravdu skvělé. Člověk vlastně ani na konci knihy neví, zda vrah unikl či ne trestu..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha A pes vyl dál... v seznamech