Pátrání přehled

Pátrání https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193816/patrani-193816.jpg 4 1 1

Knížka fejetonů a krátkých povídek, které děčínský autor starší generace uveřejňoval v lokálních periodikách. Několik desítek krátkých textů představují většinou vlastní vzpomínky, příběhy inspirované autorovými zážitky, jeho drobná pozorování, ale i například rozsáhlejší povídka, v níž sledujeme události válečných let očima dětské panenky. Kerschovým prózám je společný kultivovaný styl a životní postoj, neokázale pokorný a pozitivní bez naivity, který ukazuje, že i ve velmi těžkých životních či historických chvílích záleží především na člověku samotném, jak dobrý bude svět v jeho nejbližším okolí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pátrání. Přihlašte se a napište ho.

Messilina
18.12.2018 4 z 5

Kniha fejetonů a povídek děčínského autora. Musím se přiznat, že jsem knihu vzala do ruky spíš ze zvědavosti, protože mě pan Kersch kdysi učil.
Přiznávám, že v tom byla možná i špetka škodolibosti, (co když to bude špatné, to bude legrace), ale nejenom, že to špatné nebylo, řekla bych, že to bylo dokonce celkem dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pátrání v seznamech

Petr Kersch