Päť stretnutí v nebi přehled

Päť stretnutí v nebi https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6730/pat-stretnuti-v-nebi-6730.jpg 4 91 91

Eddie je starý vojnový veterán, ktorý pracuje ako údržbár v zábavnom parku na móle. Jeho dni sú naplnené rutinou, samotou a smútkom. V deň 83. narodenín umiera pri tragickej nehode, keď sa pokúša zachrániť život dievčatku, na ktoré padá odtrhnutý vozík. V poslednej sekunde cíti v dlaniach drobné rúčky – a potom už nič. Eddie precitne v posmrtnom živote. Dozvie sa, že nebo nie je bujná rajská záhrada, ale miesto, kde mu piati sprievodcovia jeden po druhom odhaľujú netušené súvislosti jeho života...... celý text

Literatura světová Romány Duchovní literatura
Vydáno: , Ikar (SK)

Five people you meet in heaven , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Päť stretnutí v nebi. Přihlašte se a napište ho.

SilvaK
05.02.2024 4 z 5

Čo nás čaká po smrti? Možno práve toto. Kto bude tých mojich 5? Možno vôbec netuším, s kým sa môj osud preplietol. Zaujímavé zamyslenie.

Pablo7
21.11.2023 4 z 5

Příběh začíná smrtí hlavního hrdiny. Pak se v nebi setkává s pěti lidmi, kteří ovlivnili jeho život. Vlastně tak hledá smysl života, který předtím neviděl. Myšlenka je, že jsme všichni propojeni a každý je důležitý. Je to slušně napsaný a líbila se mi i struktura knihy, kdy autor často zachycuje hlavního hrdinu o jeho narozeninách v různém věku.

Renatka11
27.08.2022 3 z 5

I tento autorův příběh se odehrává mezi nebem a zemí, jak je pro příběhy Mitche Alboma typické, ale tenhle mě zasáhl zatím nejmíň. Přesvědčení, že vše má nějaký důvod, který se ale často  dozvíme později nebo vůbec,  a že vše je nějakým  způsobem provázané, jsou mi blízká. To, že  o svých nejbližších nevíme zdaleka všechno, a proto je nemůžeme úplně pochopit, ještě celkem taky. Zbytek sdělení šel ale nějak mimo mě. Po přečtení mé první knížky od autora Ještě jeden den, jsem ho nadšeně přidala k mým  oblíbeným, a k samotné knížce se už několikrát vrátila. Pokud by byla moje první  přečtená knížka od něj Pět starých známých, nejspíš bych ho už dál nevyhledávala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Päť stretnutí v nebi v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech9x