Panství přehled

Panství https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192378/panstvi-192378.jpg 4 44 44

Lásku lze najít na těch nejméně očekávaných místech Proslýchá se, že Stella Huttonová dostala svou novou práci díky rodinným konexím. O své minulosti mluví zdrženlivě a podrobnosti o svém novém životě si nechává pro sebe. V Long Dansbury se neustále šíří různé fámy o Xanderovi, ale žádoucí starý mládenec si vesnických klepů nevšímá. Pak se objeví zvěsti, že Panství Longbridge je na prodej. Tento výstřední domov rodu Fortescueových po staletí určoval životy lidí v Long Dansbury. Stella je pověřena, aby prodej panství zprostředkovala. Ale Xander tam vyrostl. Jeho tajemství a vzpomínky nejsou na prodej. Udělá cokoli, aby se postavil Stelle do cesty. Ledaže by se zamiloval.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panství. Přihlašte se a napište ho.

essene
06.01.2024 3 z 5

Milý příběh

pip11
31.03.2021 4 z 5

Příjemný a poklidný příběh o matce se sedmiletým synem, která se od historie umění musí přesunout k práci realitní makléřky. Když jí jednoho dne přistane prodej velkého panství, na kterém kraluje svérázná lady Lydie, začíná poznávat sepjatost všech zúčastněných. (Malý syn Will byl takové roztomilé zlatíčko :)) Podaří se jí uskutečnit tento náročný prodej, a co se stane s lidmi závislými na panství? Až na pár krátkých statí se mi příběh líbil.

BlueIvy
12.05.2020 3 z 5

Bolo to milé, anglický vidiek ja môžem. Postavy sympatické (ale až tak mi k srdcu neprirástli), dej príjemný, miestami vtipný, pekne to odsýpalo, ale rozhodne to nebola kniha kvôli ktorej by som prebdela celú noc s nedočkavou a naliehavou potrebou okamžite vedieť ako to skončí.. Čítanie to je príjemné, ale nič k čomu by som sa opakovane vracala.

Knižní novinky (7. 11. - 14. 11.)

06.11.2013

Kniha Panství v seznamech