Ozvěna soumraku přehled

Ozvěna soumraku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404471/mid_ozvena-soumraku-p0t-404471.jpg 4 40 40

Poutavý a dojemný příběh nepravděpodobného přátelství mezi paní a služkou na prahu první světové války. I přes hrozbu války v Evropě je roku 1914 budoucnost Pearl Gibsonové zářivá. Zajistila si místo jako komorná v bohaté šlechtické rodině z Northumberlandu a toto místo jí přinese nejen respekt, ale také možnost cestovat a žít v luxusu. Její nový život na skotském letním sídle u lady Ottoline Campbellové je smršť intrik a lesku, skandálů a důvěrností – a překvapivě se při tom všem se svou zaměstnavatelkou důvěrně spřátelí. Ale když v Evropě vypukne násilí, život Pearl i Ottoline se nezvratně změní. Když jsou jejich muži povoláni na frontu a zanechají je v očekávání špatných zpráv, Pearl si uvědomí, že se se svou paní musí podělit ještě o jedno poslední tajemství – o takové, které je spojí navždy.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

The Echo of Twilight , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozvěna soumraku. Přihlašte se a napište ho.

PavlaA
05.02.2023 4 z 5

Příjemné, romantické a odpočinkové čtení. Žádné velké drama se nekoná, ale i tak se mi příběh líbil.

bábuška
25.03.2022 3 z 5

Romantický příběh je zasazen do období 1. světové války, taktže tam není mnoho sladké romantiky, ale popis smutného období o ztrátách mladých mužů a smutku opuštěných žen. V dnešní době rozporuplné čtení.

jana79
10.03.2022 3 z 5

Už dle krásné obálky lze očekávat hezky příběh. A i když je příběh z části zasazen do válečného období je to krásný příběh. Kniha se čte velmi dobře, nikde nic se nedrhne a konec je pěkný. Za mě moc hezká knížka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ozvěna soumraku v seznamech

v Právě čtených1x