Otec Tabaret přehled

Otec Tabaret https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305780/mid_otec-tabaret-646b0bb3a1010.jpg 4 43 43

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otec Tabaret. Přihlašte se a napište ho.

K.larki
02.03.2024 4 z 5

Tato detektivka mi něčím připomínala červenou knihovnu:) I když se mi místy vlezla, vřele doporučuji milovníkům obého, je to poctivý literární kus.
"Člověk je křehká nádoba!"

PREBURDA
17.10.2022 5 z 5

Kniha z knihovny mých rodičů a musím napsat, že naprosto skvělá. U čtení knihy posuzuji příběh a jak se děj vyvíjí a prožívám ho s postavami v knize, o tom je čtení. A je mi jedno, zda je to prvotina napsaná v minulém století a nebo je to příběh z nynější doby. Za mě pěkná detektivka, bez zbytečného krveprolití a vlaku mrtvých, jak se dnes většinou detektivky píši nebo jsou ve filmové verzi.

cori
27.03.2021 3 z 5

První detektivní román světové literatury z roku 1866 rozhodně nepůsobí zastarale. Pátrání po vrahovi je celkem napínavé, ale pak do děje vstoupí náhoda, kdy podezřelý je milencem lásky vyšetřujícího soudce a další ze účastněných bydlí ve stejném domě jako policejní vyšetřovatel. Velkou roli hraje šlechtická čest a výměna dětí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otec Tabaret v seznamech

v dalších seznamech1x