Osud přehled

Osud https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175288/bmid_osud-175288.jpg 4 86 86

Předčasně osiřelá Kate Foxová je rozhodnutá splnit vizi své udřené maminky, dosáhnout slušného vzdělání a pracovat na slibném vzhledu, aby se její život odvíjel podle scénáře hodného hollywoodských filmů. Jde za svým snem bez skrupulí a ani její jediná opravdová kamarádka ji nedokáže od téhle cesty odradit. Poměrně slibná kariéra v módním časopise pro ni představuje jen startovní blok ke skoku do společnosti, v níž peníze jsou alfou a omegou úspěchu. Jakmile skočí a otevře se před ní svět, o němž od šestnácti snila, pozvolna zjišťuje, že skutečnost se tomu snu příliš nepodobá. Drobné trhlinky se mění ve velké díry a cáry iluzí ji tvrdě vracejí na zem. Na chvilku zůstane ležet, ale celoživotní sebekázeň a schopnost podívat se pravdě do očí ji pomaličku zvedají vzhůru. Dlouho a bolestně hledá nový smysl života a své místo v newyorské džungli, ale nakonec je její snaha oceněna a ona ze sebe snímá břímě, které ji provázelo od útlého a nepříliš radostného dětství. Kruh se uzavírá, Kate Foxová dostává od života druhou šanci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Destiny

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osud. Přihlašte se a napište ho.

Elena1615
19.09.2020

Tato knížka se mi, jako snad všechny od této autorky, moc líbila. Není to obyčejná romantická slátanina jako většina knížek. Oceňuju tu přidanou hodnotu, kterou se autorka snaží přidat do svých milostných příběhů. Také mě moc potěšila zmíňka Massot špěrků z jiného jejího díla.

laura
20.05.2020 3 z 5

Slabší než ostatní, které jsem od této autorky četla, ale líbila se mi. Jen ne tolik co předchozí autorčiny knihy. Jako by se maličko opakovala, ale i to se může stát. Bylo to čtivé, ale ne příliš překvapivé, opět plné intrik, vášně a zrady. Když vás zradí muž, kterého milujete, co uděláte?

marketa4853
11.03.2019 4 z 5

Příjemná, romantická oddechovka :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osud v seznamech

v Právě čtených1x