Orinokem k přechodu přehled

Orinokem k přechodu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446853/bmid_orinokem-k-prechodu-tfa-446853.JPG 4 95 95

Jsou čtyři a do Venezuely je přivedly profesní zájmy.Kniha přináší chápavě výpověď o stavu ženské duše ve věku, kterému se někdy říká ,,trapný". Kniha má šanci zabydlet se na každém nočním stolku: mužům nabízí nové světy a ženám, ženám balzám.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Orinokem k přechodu. Přihlašte se a napište ho.

Louisareading
28.03.2024 5 z 5

Libí se mi prostředí i nadhled, s nimiž je kniha napsaná. Oddechovka.

Chesterton
24.02.2024 1 z 5

Díky prostředí a lehkému peru autorky se všechno dlouho tváří, že půjde o smysluplnný útvar. Vydržela jsem docela dlouho za polovinu a byly to čtyři pipiny na cestách noo...fakt chvílemi neskutečná slepičárna! Škoda. Ale tušila jsem to... trochu Patrik Hartl v sukni.
Postava jíž domorodec šátrá v buse po stehnech směrem do kraťasů...tu jsem ještě chvilku doprovázela...ale ono to fakt nejde :o)
Snad u toho Patrika Hartla je to snesitelnější :o)
Tohle je to, čemu Radka Denemarková říká "čtivo"!
2/0

Janadvorackova
11.07.2023 4 z 5

Poměrně čtivé a místy zábavné, někdy životně smutné, ale vesměs asi dost ne daleko od běžných pravd.
Libilo se mi prostředí příběhu. Bez něj by mě asi trable čtyř ženštin ve středním věku moc nevzaly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Orinokem k přechodu v seznamech

v Právě čtených1x