Olejomaľba pre začiatočníkov přehled

Olejomaľba pre začiatočníkov https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65074/olejomalba-pre-zaciatocnikov-65074.jpg 5 6 6

Prakticka príručka s množstvom základných poznatkov umožňujúcich pochopiť a úspešne používať techniku maľovania olejovými farbami. Obsahuje informácie o materiáloch i o rôznych technikách maľovania. Dôležitou súčasťou sú názorné ilustrácie a podrobný opis jednotlivých krokov a cvičení.

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Slovart (SK)

Ölmalerei für Einsteiger , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Olejomaľba pre začiatočníkov. Přihlašte se a napište ho.

Lisa_Flames
04.10.2021 2 z 5

Ze začátku není výčet potřeb a metod špatný, stejně mi ale chybí víc informací, zároveň se zde najdou i věci v rozporu s jinými knihami na téma výtvarných technik - například výjimečnost olejových barev nebo podpora štětců ze zvířecí srsti, při tom dnes už je syntetický chlup daleko lepší varianta (levnější, kvalitnější, lépe se s ním pracuje a déle vydrží i nedbalé zacházení). Nelíbí se mi také poněkud arogantni styl ve kterým je kniha napsaná a autor ve mě nevzbuzuje důvěru ani svými obrazy. Se zklamáním mohu říct, že mě více naučilo 15 min video na YouTube.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Olejomaľba pre začiatočníkov v seznamech