Ohrádka na zvířátka přehled

Ohrádka na zvířátka
https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81264/ohradka-na-zviratka-81264.jpg 5 3 3

Tato kouzelná truhlička ukrývá 15 obrázkových knížeček, které dětem představí celé království zvířat od včelky až po slona. Díky jednoduchým textům a půvabným ilustracím se vaši nejmenší rychle naučí správně pojmenovat všechna zvířátka.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

My Animal Treasury

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohrádka na zvířátka. Přihlašte se a napište ho.

M-arta
12.12.2017 5 z 5

Tato knížka je vlastně spíš kufřík na 15 mini leporel - každé z nich má přesně stejnou strukturu (a v kufříku své pevně dané místo). Popisují jednotlivá zvířata - vždy jen pouze nejjednodušší pojmenování + kde tvor bydlí + jak se jmenuje mládě + co zvíře jí + jaký zvuk vydává. Doporučuji od 1 roku (dceru to hodně bavilo zhruba až do 3 let).

zuzi1162
14.04.2015 5 z 5

Pro nejmenší je to opravdu hezké, drží se jim to krásně v ruce a mohou se přitom s rodičema učit, jak které zvíře dělá a jak se jmenuje a další.

Samira
12.05.2014 5 z 5

Půvabná kniha pro nejmenší, složená s mini knížek představujících jednotlivá zvířátka v ohrádce, skvělá na hraní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohrádka na zvířátka v seznamech

Pat Hegarty
britská