Ohňostroj náhod přehled

Ohňostroj náhod https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261274/bmid_ohnostroj-nahod-ECo-261274.jpg 4 9 9

Mozaika príbehov, ktoré spojí šťastie, tragédia a zázrak Hallie žije dva životy. Jeden takmer stále na vozíčku a s kyslíkovou nádržou. Druhý na internete, kde radí ľuďom pri vzťahových problémoch. Popritom sníva veľké sny – že získa muža, ktorého miluje, že transplantácia pľúc jej raz umožní žiť len jeden život, ale zato naplno. Tasha má zabehnuté chodníčky a každý sa jej musí prispôsobiť. Keď však na Štedrý večer stratí kreditnú kartu a musí si ju vlastnými pestovanými rukami vyhrabať zo smetného koša, osud jej prihrá záchrancu – fešáka Roryho, milovníka adrenalínových športov, ktorý sa nebude prispôsobovať nikomu. Ani svojej čerstvo nájdenej láske. Flo dostala ako dedičstvo po výstrednej starej dáme kocúra a byt, ktorý kocúrovi patrí. Kým je kocúr nažive, smie v ňom bývať aj ona... a celý čas sa bojí, aby úbohé zviera neotrávili rozhorčení príbuzní. Tým sa totiž zdá, že Flo je príživníčka. Potom sa z jedného rozhorčeného príbuzného vykľuje očarujúci sexi muž...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Three Amazing Things About You

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohňostroj náhod. Přihlašte se a napište ho.

parvitas
17.10.2017 3 z 5

Kniha pre romantičky, ale nie úplná slaďárna. Ja som sa pri nej príjemne zresetovala, a môžem sa vrhnúť zase na krváky a sci-fi. Veľa náhod pokope a aký fajn príbeh vytvorili. Osudy troch žien sa spoja až v závere. Akoby som čítala tri nezávislé príbehy (mini romány), bolo to však ok.
Potrebovala som niečo ľahké, chick lit je na to ako stvorená. O dva týždne už síce nebudem vedieť o čom kniha bola, ale účel splnila.
P.S. Najviac sa mi páčili rady, ktoré udeľovala Hallie ako Rose na internete.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohňostroj náhod v seznamech