Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě přehled

Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511040/bmid_odstrante-chaos-a-vytvorte-si-vice--4pb-511040.png 4 3 3

Máte pocit, že neustále zapomínáte, chodíte pozdě na schůzky a máte beznadějně přeplněnou hlavu? Rozhodně v tom nejste sami! Všude útočí příliš mnoho informací. Příliš mnoho dat k zapamatování. Příliš mnoho věcí, které vyžadují naši pozornost. Žijeme v době, kdy jsme všichni stále více ve stresu. Rodina, práce, vzdělání, přátelé a koníčky – to vše vyžaduje naši pozornost a soustředění. Ale je tu řešení! Autor – mistr světa v paměťových dovednostech – vás naučí, jak ze své paměti vytěžit maximum, vyrovnat se se záplavou informací a žít uvolněně. Jak vytvořit klid v hlavě a relaxovat. A už nikdy nezapomenete jméno nového souseda, heslo do internetového bankovnictví nebo polovinu svého nákupního seznamu!... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Mehr Platz im Gehirn , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě. Přihlašte se a napište ho.

Temika
14.02.2023 5 z 5

Tato kniha je skvělá. Popisuje různé paměťové techniky, poskytuje spoustu příkladů, cvičení. Dobře strukturovaná. Doporučuju všem. Už jen začít trénovat paměť!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě v seznamech

Autorovy knížky

Boris Nikolai Konrad