Od počátku k prvopočátku přehled

Od počátku k prvopočátku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424414/od-pocatku-k-prvopocatkuvkTC7M-evn-.png 3 21 21

Zajímají vás odpovědi na otázky týkající se tajemství lidského Bytí? Pátrali jste ve světových náboženstvích a systémech, duchovních kurzech a seminářích, u mistrů a učitelů různých tradic? Vyzkoušeli jste mnohé, ale pravdu, celistvost, trvalé zdraví, vnitřní klid a lásku stále hledáte? Možná postrádáte základní opěrný bod, střed mandaly – Boha Otce a spojení s Ním, vetknuté do každodenního všedního prožívání. V knize OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU, s podtitulem Hovory o lidském Bytí, je pravda v podání Jiřího Ledvinky jednoduchá a průzračně čistá, zářící, jako briliant. Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. Jirka v knize odpovídá na otázky, které se týkají běžného života, zdraví, programů a vzorců mysli, duchovní cesty, ideálního zaměstnání a partnerství… Provází vás OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU – od okamžiku vašeho narození a bodu, kdy váš život začne řídit ego, směrem k PRVOPOČÁTKU, k okamžiku, ve kterém začnete znovu nalézat Boží rovinu na Zemi a cítit Jeho tep a souznění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Od počátku k prvopočátku. Přihlašte se a napište ho.

escritor
08.08.2022 5 z 5

Na tuhle knihu nejde dělat recenzi. Každému dá co potřebuje.

Alma5
18.02.2022 2 z 5

Předlouhé čekání na knihu v knihovně se nijak zvlášť nevyplatilo. Z knihy jsem se nedověděla nic nového oproti rozhovorům s J. Ledvinkou na Youtube. Některé části jsou zcela nesrozumitelné (samozřejmě, možná nejsem v té správné vibraci abych porozuměla :), značná část vyloženě jsou osobní dotazy té paní, která pokládala otázky.

Souteska
09.02.2022 4 z 5

Podívejte se na YouTube na autorovy rozhovory a nemusíte to ani číst. Jirku Ledvinku poslouchám ráda a působí na mě velmi pozitivním a uklidňujícím dojmem. Kniha obsahuje jeho myšlenky, ale tato písemná forma se mi mnohem hůře vstřebává. To každopádně nemění nic na tom, že ho považuji za jednoho z těch, kdo "ví". (Ti, kdo ví, porozumí a poznají zrno od plev:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Od počátku k prvopočátku v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky