Od Kuka do Kuka přehled

Od Kuka do Kuka
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366618/bmid_od-kuka-do-kuka-q2u-366618.jpg 4 1 1

Táto kniha je o zázračne. Pretože zázračno je všade okolo nás, dokonca sa skrýva aj v nás. Je tam niekde učupené a schované, len ho treba hľadať a objavovať. Ako? Možno aj tak, ako sme to skúšali v tejto našej knižke. Nech ťa neprekvapí, že táto kniha je aj o mojom zázračnom kamarátovi Kukovi. O tom, čo všetko sme zažili nielen pred, ale aj za televíznymi kamerami. Je aj o tajomstvách, ktoré zatiaľ nikto nepočul. O nevídaných dobrodružstvách, ktoré s nami ešte nikto nezažil. O tom, ako je to naozaj v televízii, a ešte o strááááášne veľa veciach. Ale najviac je táto knižka o kamarátstve. Možno už o chvíľu budeš v nej aj ty. Ak sa ti zažiada, môžeš si so sebou zobrať, koho len chceš. A nemusíte sa ani vyzuť! Len si vezmite farbičky, lepidlo, nožničky, fotografie, hlavu a dobrú náladu. Ozaj, a nezabudnite si pribaliť aj výdatnú desiatu, keby ste sa náhodou zdržali... Určite sa tam stretneme! A ešte o niečom dôležitom je táto knižka. O pomoci. Každá kúpená knižka podporuje Detské centrum pri Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave na Cyprichovej ulici, kam prichádzajú stovky postihnutých detí s rodičmi z celého Slovenska, aby tu našli nádej a pomoc odborníkov.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Od Kuka do Kuka. Přihlašte se a napište ho.

ripo
05.01.2018 4 z 5

Po tom, čo Kuko zmizol z obrazoviek Slovenskej televízie, sa rozhodla Paťa Jariabková spísať príhody tohoto televízneho detského hrdinu so škrekľavým hlasom do tejto knihy. Snaží sa zapájať deti hlavne predškolského veku do činností zlepšujúcich ich mentálne schopnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Od Kuka do Kuka v seznamech

Autoři knihy