Od jara do zimy přehled

Od jara do zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394848/mid_od-jara-do-zimy-jwO-394848.jpg 5 2 2

Naše příroda je velmi rozmanitá a střídání ročních období jí ještě přidává na zajímavosti. Každý, kdo se o ni alespoň trochu zajímá, prožívá jarní záplavu květů, letní čas mláďat, podzimní hru barev i zimní klid a vše další s tím spojené. Knížka Od jara do zimy ti přináší rady, jak se kolem sebe dívat. Pak uvidíš i věci skryté, které zraku mnoha lidí unikají, a zároveň získáš hlubší poučení o záležitostech běžných. Takže pokud tě příroda baví, kniha je pro tebe jako stvořená. Najdeš v ní praktické návody, jak pozorovat rostliny a živočichy, jak si psát terénní deník, jak se chovat v rezervacích, jakých chyb se vyvarovat při fotografování přírody, jak předpovídat počasí i kam se vydat s kamarády nebo také s rodinou na zajímavou výpravu. Někdy se přitom i zasměješ nebo budeš nevěřícně kroutit hlavou. Vše navíc doprovází záplava nevšedních fotografií a nádherných kreseb.... celý text

Cestopisy a místopisy Příroda, zvířata
Vydáno: , Slovart (ČR)

Od jara do zimy

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Od jara do zimy. Přihlašte se a napište ho.

Joges
01.12.2018 4 z 5

Knihu mohu docela pochválit. Je v ní spousta článků a fotografií, které se věnují ročním obdobím, počasí, pozorování, fauně a floře, prostě celé přírodě v ČR. Opravdu je to pestrá publikace. Holka nebo kluk si v ní počtou, pokud mají o dané téma zájem. Jenom těch slibovaných metodických výprav je žalostně málo. Na každý měsíc připadla pouze jediná dvoustrana. Autor měl podtitul raději nazvat: S přírodopisem do přírody, nebo tak nějak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Od jara do zimy v seznamech